Parafia pod wezwaniem Matki Boskiej Nieustającej Pomocy

w Łysej Górze

Podział na grupy i służenia - LEKTORZY

Podział na grupy i służenia - LEKTORZY

Grupa I

Grupa II

Grupa III

Grupa IV

Bąba Wojciech

Gadziała Sebastian

Drużkowski Adam

Rega Jakub

 

Gębka Dawid

Hajduk Krystian

Ogar Patryk

Śliwa Dawid

 

Kania Krzysztof

Kubala Kamil

Nowak Jakub

Wojtaśiński Filip

 

Niemiec Konrad

Pabiś Dawid

Niemiec Piotr

Śliwa Damian

 

 

Służenia w tygodniu

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Rano

Rano

Rano

Wieczór

Rano

Wieczór

Rano

Wieczór

Rano

Hajduk K

Gębka D

Ogar P

Kania K

Kubala K

 

 

 

 

Gadziała S

Wojtasiński F

Nowak J

Niemiec Konrad

 

 

Pabiś D

Drużkowski A

Śliwa Damian

Śliwa Dawid

 

Bąba W

Rega J

Niemiec Piotr

 

 

Służenia w niedziele

Data\godzina   

Sobota Wieczór

700

1000

1700

6 lipiec

Grupa IV

Grupa I

Grupa II

Grupa III

13 lipiec

Grupa III

Grupa IV

Grupa I

Grupa II

20 lipiec

Grupa II

Grupa III

Grupa IV

Grupa I

27 lipiec

Grupa I

Grupa II

Grupa III

Grupa IV

3 sierpień

Grupa IV

Grupa I

Grupa II

Grupa III

10 sierpień

Grupa III

Grupa IV

Grupa I

Grupa II

17 sierpień

Grupa II

Grupa III

Grupa IV

Grupa I

24 sierpień

Grupa I

Grupa II

Grupa III

Grupa IV

31 sierpień

Grupa IV

Grupa I

Grupa II

Grupa III

 

 

Podział na grupy i służenie lektorów

Podział na grupy i służenia - LEKTORZY

Grupa I

Grupa II

Grupa III

Grupa IV

Grupa V

Bąba Wojciech

Gadziała Sebastian

Drużkowski Adam

Gębka Dawid

Hajduk Krystian

Ogar Patryk

Kania Krzysztof

Kubala Kamil

Nowak Jakub

 

Niemiec Konrad

Pabiś Dawid

Niemiec Piotr

Rusin Przemysław

Rega Jakub

Śliwa Dawid

Wojtaśiński Filip

Śliwa Damian

 

Służenia w tygodniu

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Rano

Rano

Rano

Wieczór

Rano

Wieczór

Rano

Wieczór

Rano

Hajduk K

Gębka D

Ogar P

Kania K

 

 

 

 

Gadziała S

Wojtasiński F

Nowak J

Niemiec Konrad

 

 

Pabiś D

Kubala K

Drużkowski A

Śliwa Damian

Śliwa Dawid

 

Bąba W

Rega J

Rusin P

Niemiec Piotr

 

 

Służenia w niedziele

Data\godzina   

Sobota Wieczór

700

900

1100

1600

16 marzec

Grupa IV

Grupa V

Grupa I

Grupa II

Grupa III

23 marzec

Grupa III

Grupa IV

Grupa V

Grupa I

Grupa II

30 marzec

Grupa II

Grupa III

Grupa IV

Grupa V

Grupa I

6 kwiecień

Grupa I

Grupa II

Grupa III

Grupa IV

Grupa V

13 kwiecień

Grupa V

Grupa I

Grupa II

Grupa III

Grupa IV

20 kwiecień

Grupa IV

Grupa V

Grupa I

Grupa II

Grupa III

27 kwiecień

Grupa III

Grupa IV

Grupa V

Grupa I

Grupa II

4 maj

Grupa II

Grupa III

Grupa IV

Grupa V

Grupa I

11 maj

Grupa I

Grupa II

Grupa III

Grupa IV

Grupa V

18 maj

Grupa V

Grupa I

Grupa II

Grupa III

Grupa IV

25 maj

Grupa IV

Grupa V

Grupa I

Grupa II

Grupa III

1 czerwiec

Grupa III

Grupa IV

Grupa V

Grupa I

Grupa II

8 czerwiec

Grupa II

Grupa III

Grupa IV

Grupa V

Grupa I

15 czerwiec

Grupa I

Grupa II

Grupa III

Grupa IV

Grupa V

22 czerwiec

Grupa V

Grupa I

Grupa II

Grupa III

Grupa IV

 

 

Lista lektorów

Kandydaci na lektorów:

 

1.      Bąba Wojciech

2.      Gadziała Sebastian

3.      Gębka Dawid

4.      Hajduk Krystian

5.      Kania Krzysztof

6.      Kubala  Kamil

7.      Niemiec Konrad

8.      Pabiś Dawid

9.      Rega Jakub

10.Śliwa  Dawid

11.Wojtasiński Filip

 

 

 

Służenie lektorów

 

Podział na grupy i służenia - LEKTORZY

Grupa I

Bąba Wojciech

Gadziała Sebastian

Drużkowski Adam

Grupa II

Gębka Dawid

Hajduk Krystian

Ogar Patryk

Grupa III

Kania Krzysztof

Kubala Kamil

Nowak Jakub

 

Grupa IV

Niemiec Konrad

Pabiś Dawid

Niemiec Piotr

Rusin Przemysław

Grupa V

Rega Jakub

Śliwa Dawid

Wojtaśiński Filip

Śliwa Damian

 

Służenia w tygodniu:

Poniedziałek

Rano

Hajduk K

Gębka D

Ogar P

Wtorek

Rano

Kania K

 

Środa

Rano

Wieczór

 

 

 

Gadziała S

Wojtasiński F

Nowak J

Czwartek

Rano

Wieczór

Niemiec Konrad

 

 

Pabiś D

Kubala K

Drużkowski A

Śliwa Damian

Piątek

Rano

Wieczór

Śliwa Dawid

 

Bąba W

Rega J

Rusin P

Niemiec Piotr

Sobota

Rano

 

 

Służenia w niedziele:

Data\godzina   

8 grudzień

15 grudzień

22 grudzień

29 grudzień

5 styczeń

12 styczeń

19 styczeń

26 styczeń

2 luty

9 luty

16 luty

23 luty

2 marzec

9 marzec

Sobota Wieczór

Grupa III

Grupa II

Grupa I

Grupa V

Grupa IV

Grupa III

Grupa II

Grupa I

Grupa V

Grupa IV

Grupa III

Grupa II

Grupa I

Grupa V

700

Grupa IV

Grupa III

Grupa II

Grupa I

Grupa V

Grupa IV

Grupa III

Grupa II

Grupa I

Grupa V

Grupa IV

Grupa III

Grupa II

Grupa I

900

Grupa V

Grupa IV

Grupa III

Grupa II

Grupa I

Grupa V

Grupa IV

Grupa III

Grupa II

Grupa I

Grupa V

Grupa IV

Grupa III

Grupa II

1100

Grupa I

Grupa V

Grupa IV

Grupa III

Grupa II

Grupa I

Grupa V

Grupa IV

Grupa III

Grupa II

Grupa I

Grupa V

Grupa IV

Grupa III

1600

Grupa II

Grupa I

Grupa V

Grupa IV

Grupa III

Grupa II

Grupa I

Grupa V

Grupa IV

Grupa III

Grupa II

Grupa I

Grupa V

Grupa IV

 

 

 

 

 
 

 

 

Contribute!
Books!
Shop!