Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV NIEDZIELA ZWYKŁA 28.01.2018r.

 

1.    Dziś IV Niedziela Zwykła.  Kolejna niedziela synodalna.  Naszą modlitwą obejmujemy  naszą  Diecezję Tarnowską  i zatrzymujemy się nad duchowością naszej diecezji.  W tradycji polskiej ostatnia niedziela śpiewania kolęd i dekoracji świątecznej.  Po Mszy św. o godz. 11.00 pożegnanie Żłóbka Bożego.  

2.    Msze św. w tygodniu  w poniedziałek , wtorek  i sobotę o godz. 7.00 rano. W środę, czwartek i piątek Msza św. będzie rano i wieczorem. 

3.    W środę o godz. 17.00 Msza św. i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.    O prowadzenie Różańca przed Nowenną prosimy Różę M. B. Nieust. Pomocy.

4.    W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek , piątek i pierwsza sobota miesiąca.      Spowiedź przed pierwszym piątkiem będzie w czwartek od godz. 16.00.    

5.    W czwartek o godz. 17.00 Msza św. wotywna o Jezusie Chrystusie  Najwyższym  i Wiecznym Kapłanie.  Po Mszy św. adoracja Najświętszego sakramentu i modlitwa o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii.  Na Mszę św. zapraszamy młodzież  z klasy III Gimnazjum  z rodzicami. Po Mszy św. spotkanie z kandydatami do Sakramentu Bierzmowania i ich rodzicami.  Na spotkanie zapraszamy również kandydatów do Sakramentu Bierzmowania  z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii.

6.    W piątek  wypada  święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej.  Światowy Dzień Życia Konsekrowanego.  W tym dniu modlić się będziemy  za wszystkie instytucje zakonne , za kapłanów , siostry zakonne i braci zakonnych .   Msze św. w naszej parafii będą o godz. 8.00 , 15.00 i 17.00 .  Pół godziny przed każdą Mszą św.  możliwość  skorzystania  z pierwszo piątkowej Spowiedzi św.         W czasie  każdej Mszy św. poświecenie gromnic. Składaka przeznaczona będzie  na Zakony Klauzurowe w naszej diecezji.

7.    W sobotę o godz. 7.00 Msza św.  wotywna  do Matki Bożej .  Po Mszy św. Różaniec i nabożeństwo  wynagradzające za grzechy i zniewagi  raniące Serce Maryi.

8.    W przyszłą niedzielę wypada pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. będzie adoracja Najśw. Sakramentu.  Msze św. o godz. 8.00 , 11.00 i o  godz. 17.00. 

9.    W liturgii tygodnia wspominamy:  w środę Św. Jana Bosko ,  kapł. , w piątek Ofiarowanie Pańskie,  47 rocznica świeceń biskupich   Ks. bpa Władysława Bobowskiego-seniora.  Składamy Mu  serdeczne  życzenia  i obejmujemy Go modlitwą.  

10.                       Dziękujemy za ofiary złożone na Fundusz Parafialny. 

 

11.                        W sobotę  zbiórka ministrantów  i lektorów.  

Contribute!
Books!
Shop!