OGŁOSZENIA PARAFIALNE IX NIEDZIELA ZWYKŁA - 03.06.2018r.

 

1. Dziś IX Niedziela zwykła.  Pierwsza niedziela miesiąca czerwca. Po Mszy św.  adoracja Najświętszego Sakramentu.  Po Mszy św. porannej zmiana tajemnic różańcowych.   Po Mszy św. o godz. 11.00 procesja Eucharystyczna . Procesję obsługują mieszkańcy Zagonia .  Po Mszy św. o godz. 17.00 nabożeństwo do Serca Jezusowego

2.    Trwa Oktawa  Uroczystości Bożego Ciała . W tych dniach uwielbiamy Jezusa  Chrystusa obecnego wśród nas w Najświętszym Sakramencie.

3.    Codziennie  o godz. 18.00 do czwartku włącznie Msza św. z procesją Eucharystyczną wokół kościoła. Serdecznie wszystkich zapraszamy.  Przypominamy, że  w poniedziałek procesję obsługują mieszkańcy Nadola i Łąk Sufczyńskich, we wtorek mieszkańcy Zaszkola , w środę mieszkańcy Bloku Nr 2 , Domków i Pańskiej Góry , w czwartek mieszkańcy Bloku Nr 1 i Podkościela.

4.    W środę Msza św. i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O prowadzenie Różańca przed Nowenną prosimy Różę Matki Bożej Fatimskiej.  

5.    W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała . Msza św. o godz. 18.00. Po Mszy św.  poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci.

6.    W piątek wypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa .  Uroczysta Msza św. do Najświętszego Serca Pana Jezusa będzie o  godz. 7.00 rano i o godz.18.00.     W piątek w Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa  o godz. 19.00  adoracja Najświętszego Sakramentu  przygotowana przez młodzież KSM.  Zapraszamy.  Z racji uroczystości post piątkowy nie obowiązuje. 

7.    W sobotę  wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Msza św.  o godz. 7.00 rano. 

8.    W przyszłą niedzielę odpust w Biadolinach ku czci Serca Jezusowego.  Ks. Proboszcz serdecznie zaprasza.

9.    W liturgii tygodnia wspominamy : we wtorek Św. Bonifacego , bpa i męcz.

10.                       Dziękujemy za ofiary złożone na Fundusz Parafialny.  Dziękujemy za ofiary złożone  w Boże Ciało na Hospicja. Zebrano  kwotę    1 877 zł.  Dziękujemy mieszkańcom  Przymiarek za zrobienie pięknych ołtarzy na Boże Ciało i obsługę procesji . Dziękujemy wszystkim  dziewczynkom sypiącym kwiaty i wszystkim dzieciom , które wzięły udział w procesji.  

11.                       W dniu 25 maja tego roku weszły w życie nowe przepisy ochrony danych osobowych . Dotyczą one również ochrony danych osobowych w parafii, między innymi takich jak : zapowiedzi przedślubnych , wydawania metryk chrztu , świadectw ślubu i zgonu. zaświadczeń  do pełnienia funkcji chrzestnego i innych dokumentów kościelnych, wszelkich skarg, zażaleń , próśb i żądań , parafialnych stron internetowych i gazetek parafialnych.    przeczytać

12.                       Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest do nabycia nowy numer „Promyczek Dobra” dla dzieci.        

 

Contribute!
Books!
Shop!